Renault Laguna

Coupé 3.5 V6 Initiale Net binnen; Jouw droomauto?
  • Audio-navigatiesysteem
  • bi-xenon koplampen
  • Cruise control
  • electronic climate control
  • Elektrisch verwarmbare voorstoelen (016)
  • Lederen bekleding
Bouwjaar 2009
Kilometerstand 193.222 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Specificaties
Kenteken
NL
31-JFH-4
CarrosserieCoupe
Bouwjaar2009
KleurZwart metallic
BrandstofBenzine
EnergielabelF
TransmissieAutomaat
BekledingLeder
Aantal cilinders6
Aantal deuren2
Acceleratie7,4 s
Afmetingen in cm (L B H)464 X 181 X 140
Omschrijving

Autobedrijf Bot is een groot Bovag-Autobedrijf gevestigd op een gezellige woon en autoboulevard in Vlaardingen waar totaal 400 occasions te bezichtigen zijn. Deze auto kan worden afgeleverd met garantie en een nationale autopas. U bent van harte welkom.

Een keurige auto, dat is deze Renault Laguna Coupé, die 193222 kilometer heeft gelopen. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de zescilinder benzinemotor en de automatische transmissie. Een lederen interieur staat al decennia voor stijl en klasse. Ook bij deze Renault Laguna Coupé. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen en verstelbare lendensteunen.

Selecteer uw reisbestemming en het navigatiesysteem brengt u snel waar u moet zijn. De electronic climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! Een comfortabele optie is keyless entry. U kunt de portieren openen en afsluiten zonder de sleutel vast te houden. Met automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet.

Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.

Opties
Audio-navigatiesysteem
bi-xenon koplampen
Cruise control
electronic climate control
Elektrisch verwarmbare voorstoelen (016)
Lederen bekleding
Lichtmetalen velgen 18"
Lichtmetalen velgen 18" Mille Miles (011)
Metaalkleur
Metaallak (014)
Voorstoelen verwarmd
Airbag(s) hoofd achter
Garanties
Nap